Tvořivost má smysl

Makronky? Makronky!

Sladkost nad sladkosti. Nebudu rozebírat jejich prvního stvořitele, původ, rasu, národnost :) V jedné volné chvilce po propátrání po internetu a hledání inspirace pro Ježíška jsem si objednala silikonovou formu na makronky. Bohužel to bylo způsobeno tím, že na ní byla 50 % sleva :) Jinak bych o ní ani okem nezavadila, to se přiznám rovnou.

 

Čokoládové popraskané

Včera jsem si vyzvedla časopis Albert s recepty. Na x-té stránce se přede mnou zjevil recept na úžasné cukroví. Doma v lednici a ve špajzce jsem našla veškeré potřebné suroviny a ..

 

Pončo?

 

Vzdychám. Jakmile vidím pončo, které sluší. Líbí se mi, když je vkusné, jednobarevné, něčím originální. Vytvořit vlastní mě dlouho lákalo. Nedokázala jsem nějak uchopit, jak na to a vyhrály opět čtverce. 

Vlnka sem, vlnka tam

Deka háčkovaná v jednom kuse. Výzva :)  Chápu, že jí nebudu moct s sebou brát všude, protože vozit a háčkovat v čekárně u lékaře deku, která už měří cca 120 cm na 40 cm výšky a v té pokračovat nebude zrovna praktické. Na druhou stranu i toto se musí překonat. A nebo jí uháčkovat tak rychle, abych jí nikam převážet nemusela v případě, že bych měla někde čekat :) 

 

Home ← Starší příspěvky